Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Zdjęcia ciążowe najlepsza pamiątka z okresu ciąży

/
/
/
290 Odsłon

Ciąża nie zawsze musi być dla nas wysiłkiem, maluchy w naszych brzuchach wiercą się przekręcają poszukując wygodnej pozycji. Wciskają się nam pod żebra i ugniatają pęcherz … Czasem czujemy się po prosu źle! Przybyło nam kilka kilogramów tu i ówdzie, powiększyły się nam piersi … Ale mimo to jesteśmy szczęśliwe!

Zdjecia ciążowe
Zdjęcia ciążowe

Chwile radości na zakupach i przygotowaniach, urządzaniu dziecinnego pokoju … Tyle się dzieje w okresie ciąży każdą chwile chciałoby się zatrzymać, uwiecznić. Po narodzinach będziemy miały niewiele czasu na odpoczynek. Karmienie przewijanie, mycie, spacer, kąpanie wszystko od początku. Dotychczasowa sielanka uwierzcie mi drogie Panie skończy się … Pamiątki z okresu ciąży – spodnie i sukienki ciążowe zamienimy na rzecz naszych ulubionych ubrań. Powoli rzucimy się w wir domowych obowiązków i opieki nad maluchem. Zapominając o miesiącach ciąży i beztroskiej sielanki kiedy to wszyscy na nas uważali…. Najlepsza pamiątka ciąży będzie profesjonalna sesja fotograficzna. Zdjęcia ciążowe nie są już od kilku lat tematem tabu i sesje ciążowe coraz częściej zdobią nasze rodzinne albumy fotograficzne.

W poprzednim moim artykule skupiłam się na pokazaniu jakie kryteria pozwolą nam wybrać najlepszego fotografa na sesję ciążową. Teraz chciałabym podpowiedzieć co my same możemy zrobić aby zdjęcia ciążowe wyszły jeszcze lepsze.

Wybrałyśmy już fotografa ustaliliśmy termin sesji ciążowej. Teraz musimy się do niej przygotować. Najlepszy czas na  zdjęcia ciążowe koniec 8-mego miesiąca. Jednak ja postanowiłam zrobić dwie sesje ciążowe, w 21  i 34 tygodniu.

 1. Przede wszystkim wizyta u znajomej stylistki delikatny makijaż i szybkie uczesanie zmieni i odświeży wasz wygląd sprawi że będziecie pewne siebie i na pewno popraw się samopoczucie.
 2. Szybkie zakupu – sukienki ciążowe, może jakieś buciki dla maleństwa maskotki i grzechotki na pewno przydadzą się podczas sesji ciążowej i będą jej urozmaiceniem.
 3. Rozmowa z mężem i ustalenie szczegółów ( może być lekko zaskoczy zamiarem pokazania naszego okrągłego brzuszka )

Możemy zaplanować naszą sesje ciążowe nie tylko w studio fotograficznym, mogą to być to również:

 • sesje plenerowe,
 • sesje artystyczne,
 • reportaże.

Mam nadzieją, że po raz kolejny otrzymałyście przydatne informacje – Agnieszka

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating / 5. Vote count:

As you found this post useful...

Follow us on social media!

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

2 Komentarze

 1. Właśnie szukałam czegoś na temat zdjęć ciążowych. Ciekawa propozycja żeby na sesje zabrać buciki maluszka i maskotki. Zdjęcia ciążowe w plenerze może uda mi się załatwić przecież to dopiero początek czerwca. Dzięki Agnieszko !

 2. Taka sesja to fajna sprawa, zabawa i wspólne spędzenie czasu z najbliższymi osobami, które często zaganiane, za pracowane i zestresowane zbliżającym się terminem porodu zapominają o celebrowaniu tego niezwykłego stanu; chętnie zatrzymam w kadrze ten wasz niezwykły czas oczekiwania: foto@szyszkiewicz.pl. Zapraszam na stronę: szyszkiewicz.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysokość ta DIV wymagane do włączenia lepki pasek boczny