Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Sesje ciążowe

/
/
/
239 Odsłon

Pierwsze dni malucha dają rodzicom olbrzymia radości i szczęście. Wiele miesięcy wyczekiwania, przygotowań do narodziny, wizyty w szkole rodzenia i nieustanne oczekiwanie na kolejny ruch malucha w brzuch … Tyle pięknych chwil radości daje okres ciąży warto wykonać na pamiątkę sesje ciążowe u fotografa. Temat do niedawna krępujący i trochę wstydliwy dziś nabiera zupełnie innego znaczenia. Moim skromnym zdaniem za sprawą kilku głośnych i śmiałych sesji ciążowych. Zdjęcia kobiet w ciąży nabrały nowego nie spotykanego dotychczas formatu, światło, kompozycje ciepłych kolorów, uśmiechnięte twarze rodziców nadają fotografii atmosferę radziści, szczęścia i wyczekiwania. Takie zdjęcia w rodzinnych albumach zajmują wyjątkowe miejsce.

Sesje ciążowe


Ale jak trafić do dobrego fotografa? przed, którym musimy pokazać nasz okrągły brzuszek a może i piersi … To dobre pytanie a odpowiedź na nie stanowi nie lada problem. Zdecydowałyśmy już i decyzja została podjęta sesje ciążowe muszą się odbyć! Pierwszy najważniejszy krok mam już za sobą. Teraz drugi wybór fotografa. Możemy zdecydować się na sesje ciążowe w studio fotograficznym których nie brakuje … ale czy we wszystkich znajdziemy atmosferę intymności i spokoju?

Ważne jest by fotograf na czas takiej sesji zamkną swoje studio by nikt z klientów przypadkowo nie wszedł z zamiarem zdobienia zdjęcia do dowodu.

Zarówno Ty jak i tata malucha i sam fotograf będziecie koncentrować się na swoich zadaniach i nikt nie będzie wam przeszkadzał. W przeciwnym razie będziesz maila poczucie, że zawsze ktoś niepowołany może całkiem przypadkowo wejść do studia. Fotograf musi zagwarantować wam taką możliwość. Skoro jesteśmy już przy samej osobie fotografa warto podczas pierwszej wizyty w studio fotograficznym przyjrzeć się wrażeniu jakie na nas wywiera i jakie emocje w nas wzbudza? Czy jest to osoba ciepła, cierpliwa, otwarta i czy wzbudza w nasze zaufanie. Nie jesteśmy zawodowymi modelkami, które wiedzą gdzie i jak spojrzeć, postawić stopę czy oprzeć dłoń. Fotograf musi nam to wszystko pokazać wytłumaczyć i nawet jeśli nie do końca go rozumiemy i nie wiemy o co mu w danym momencie chodzi, powinien tak poprowadzić sesję żeby mieć z nami jak najlepszy kontakt.

Myślę, że najważniejszą jednak kwestia jest zaufanie, porozmawiajcie Ty i twój mąż z kilkoma osobami, które zajmują się tą dziedziną fotografii. Mając do wyboru kilka ofert zawsze możecie wybrać i podjąć dobrą decyzję. Piszcie w komentarzach jak wyglądały wasze sesje ciążowe może podpowiecie coś ciekawego parom, które wąchają się jeszcze.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating / 5. Vote count:

As you found this post useful...

Follow us on social media!

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

1 Komentarze

  1. Jako tata dwóch synów mocno żałuję, że nie mam w swoim rodzinnym albumie takich zdjęć. W czasach kiedy spodziewaliśmy się pierwszego dziecka trudno było dostać cokolwiek… Dziś to zupełnie inne czasy. Zachęcam was młodzi rodzice do zrobienia takich zdjęć. Sesja ciążowa to świetna pamiątka!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysokość ta DIV wymagane do włączenia lepki pasek boczny