Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

Spedycja miedzynarodowa, ograniczenie kosztów stałych.

/
/
/
127 Odsłon

Prowadząc nawet niewielką firmę musimy cały czas utrzymywać poziom kosztów stałych i zmiennych na jak najniższym poziomie. Każde dodatkowe opłaty będą wiązać się z ograniczeniem naszego zysku. Zastanówmy się jak ograniczać koszty w obrębie firmy tekstylnej. Oszczędności na materiałach i komponentach szybko będą przełożą się na jakość naszych tekstyliów. Nie zależy nam spadku jakości naszych wyrobów. Zatrudnienie mniej opłacanych pracowników także przełoży się na jakość tekstyliów.  Wobec tego gdzie szukać oszczędności. Przyjrzyjmy się kosztom stałym. Jeżeli dysponujemy własnym transportem, generowane będą wysokie koszty,  związane  z ubezpieczeniem, naprawą i przeglądem technicznym naszych pojazdów. Oprócz nich utrzymanie kierowców oraz konserwacja specjalistycznego osprzętu ( odzieży w workach czy kartonach się nie przewozi). Jak widzimy zaangażowaliśmy dużą ilość środków, które w efekcie nie są wykorzystane w maksymalny sposób.

Dobrym rozwiązaniem pozbycia się tych kosztów jest nawiązanie współpracy z wyspecjalizowanym partnerem spedycyjnym. Transport i spedycja tekstyliów to wymagające przedsięwzięcie pod względem technicznym. Przewozimy ubrania, które nie mogą zostać pogniecione, podarte czy ubrudzone. Na rynku transportowym znajdziemy wielu chętnych do współpracy partnerów. Ale czy ich usługi będą na tak wysokim poziomie na jakim sami byśmy je świadczyli?

Na polskim rynku istnieją firmy, które gwarantują pełną logistykę i wynajem samochodów. Naszym zadaniem będzie wybranie odpowiedniej firmy, której głównym celem działalności jest szybka i profesjonalna spedycja międzynarodowa.

Warto podkreślić, że spedycja międzynarodowa oferowana przez zewnętrzne firmy, z reguły charakteryzuje się rzetelnym terminowym i wykonaniem usługi. Firmy spedycyjne przewożą na tych samych trasach towary od różnych klientów co pozwala im proponować niskie stawki. W porównaniu do oferty firm spedycyjnych dalsze utrzymywanie naszej floty rzeczywiście staje się mało opłacalne.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating / 5. Vote count:

As you found this post useful...

Follow us on social media!

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysokość ta DIV wymagane do włączenia lepki pasek boczny