Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Park wodny, aquapark

/
/
/
228 Odsłon

Pomysłów na spędzenie wolnego czasu jest wiele. Dziś chciałbym zaproponować wizytę w przybytku jakim jest park wodny. Nieskończona liczba atrakcji i niespodzianek czeka na całą rodzinę od kąpieli w basenie, dżakuzi, szaleństwach na zjeżdżalni do wizyty w salonie odnowy (to raczej dla mam i córek). W Polsce nie brakuje już takich miejsc, praktycznie we wszystkich większych miastach możemy odwiedzić aquapark na wysokim poziomie. Co prawda daleko im jeszcze do parków wodnych budowanych na zachodzie Europy ale na początek cieszmy się z tego co mamy…

Park wodny
Park wodny

Pobyt czteroosobowej rodziny może wynieść od 350 PLN w wzwyż  ale czego się nie robi dla naszych pociech. W cenie powinniśmy mieć zagwarantowane wszystkie atrakcje, choć zdarza się że za niektóre będziemy musieli dodatkowo zapłacić. Warto zapoznać się z ofertą, którą możemy znaleźć na stronie internetowej konkretnego parku wodnego.  Każdy przyzwoity park taką stronę internetową posiada i aktualizuje zawarte informacje.

aquapark
aquapark

Doskonała rozrywka dla całej rodziny – aquapark, park wodny!

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating / 5. Vote count:

As you found this post useful...

Follow us on social media!

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

1 Komentarze

  1. Polecam park wodny w Tarnowskich Górach, świetna zabawa chociaż cena w poście raczej zaniżona ja zostawiłem ponad 600 ale warto było!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysokość ta DIV wymagane do włączenia lepki pasek boczny