Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Lunapark w łodzi, wypoczynek na zdrowiu, zdrowie łódź

/
/
/
131 Odsłon

Przeglądając rodzinny album ze zdjęciami napotykam zdjęcia moich rodziców. Towarzyszący im uśmiech i radość przetrwał do dziś tak jak przetrwały fotografie  z ich dziecięcych lat. To chyba nie przypadek, że wybieramy na miejsce wypoczynku to samo miejsce co nasi rodzice i dziadkowie. Park na Zdrowiu w łodzi uważam za jedno z najlepszych miejsc gdzie dzieciaki znajdą przestrzeń do jazdy na rowerze, grę w piłkę oraz co od wielu lat stanowi dla łodzian największą rozrywkę – Lunapark i Zoo.

Lunapark w łodzi, wypoczynek na zdrowiu, zdrowie łódź.

Zdrowie szczególnie latem odkrywa swoje najlepsze oblicze jako miejsce do jazdy na rowerze i rodzinnych spacerów. W niemalże jeden park gromadzi w jednym miejscu tyle atrakcji:

lunapark, fala, ogród botaniczny, zoo.

Lunapark wizyta w tym magicznym miejscu zawsze robi ogromne wrażenia na najmłodszych uczestnikach rodzinnych wycieczek. Zamek Duchów, Młyn oraz Kolejka Górska wywołują niezmiennie od wielu lat ekstremalne emocje.

Lunapark czynny jest siedem dni w tygodniu. Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek: 10:00-20:00
soboty: 10:00-20:00
w niedzielę: 10:00-20:00

Wypoczynek na zdrowiu nie należy jednak do najtańszych. Zważywszy na fakt że dzieciaki nie zlitują się nad naszym portfelem nie zabierajmy więcej pieniędzy niż zaplanowaliśmy. Balony, lody, napoje kosztują na Zdrowiu … do tego należy doliczyć obowiązkową przejażdżkę kolejką górską czy quadem. Ceny biletów w lunaparku:

kolejka górska 8 zł
basen z pontonami 5zł
quady 8zł
karuzela od 4 do 6zł

Zdrowie sporty wodneLunapark – basen z pontonami
Lunapark - quady

Przeprowadzki Łódź – kompleksowo i na czas.

Lunapark – quady
Lunapark - kolejka górskaLunapark – kolejka górska

Park na Zdrowiu to idealna rozrywka dla całej rodziny. Ceny biletów, godziny otwarcia lunaparku. Atrakcje:  kolejka górska, diabelski młyn i quady.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating / 5. Vote count:

As you found this post useful...

Follow us on social media!

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysokość ta DIV wymagane do włączenia lepki pasek boczny