Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Agencja celna

/
/
/
178 Odsłon

Nawiązanie współpracy handlowej z firmą znajdującą się na terenie Rosji może być początkiem naszej ekspansji poza granice kraju. Oprócz korzyści wynikających z samej współpracy należy skalkulować czy interes rzeczywiście będzie opłacalny? Należ dokładnie obserwować nie tylko posunięcia konkurencji ale co ważniejsze stosunki polityczne obu państw. Perspektywa wejścia na tak wielki rynek skłania nas jednak do zainwestowania nawet znacznej ilości środków i podjęcia ryzyka.

Agencja celna
Agencja celna

Przeprowadzki Łódź – oferujemy transport mebli, przedmiotów w Państwa domach czy firmach.

Dotychczasowa działalność naszej firmy ograniczała się do terytorium Polski a nasza ekspansja dotyczyć będzie nowego rynku i nowego Państwa. Wiąże się to niestety z pewnymi barierami administracyjnymi. Nasza współpraca będzie musiała oprzeć o przepisy prawa celnego.

Odprawy celne

Celem kontroli celnej jest sprawdzenie, czy transportowany towar zgodny jest z prawem celnym danego kraju. W obecności spedytora i importera odbywa się odprawa celna, której celem jest obliczenie obowiązujących stawek celnych oraz należnego cła.

Cło

Cło jest daniną pobierana przez państwo z tytułu transportu towaru przez granicę. Zazwyczaj państwo pobiera cło w celu:

  • zwiększenia wpływów do budżetu państwa;
  • ochrona rynku wewnętrznego i rodzimych producentów;
  • wywierania nacisku na partnera handlowego w zakresie zmiany; warunków wymiany handlowej;

Powróćmy jednak do naszej współpracy ze wschodnimi partnerami. Ogrom  rozporządzeń oraz skomplikowane prawo celne sprawia, że toniemy w niezrozumiałej terminologii i zawiłych przepisach. A nadążenie za ciągłymi zmianami tego prawa graniczy z cudem.

Odprawy celne, agencja celna.
Odprawy celne, agencja celna.

Poznajmy więc skuteczne metody walki z niezrozumiałym prawem i biurokracją. W naszym przypadku nie mamy czasu osobiście zająć się analizą prawa celnego i obecności na każdym etapie wymiany towarowej. Idealnym rozwiązaniem okazuje się wynajęciem agencji, która organizuje odprawy celne oraz świadczy usługi transportowe.

agencja celna

W śród wielu konkurujących na rynku firm wyróżnia się oferta firmy Spedimex. Działająca od wielu lat organizacja nawiązała współpracę z największymi instytucjami i przyczyniła się do rozwoju tego rynku. Wizerunek firmy buduje szeroka oferta elastycznie dopasowana do indywidualnych potrzeb. Jako agencja celna świadczy kompleksowe obsługi w zakresie wymiany ( transportu i magazynowania ) towarów.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating / 5. Vote count:

As you found this post useful...

Follow us on social media!

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysokość ta DIV wymagane do włączenia lepki pasek boczny